Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz XuChi #38 üzenetére

    Attól függetlenül, hogy sok mindenkinek elég 2x2-3TB még abszolút jogos a dolog.
    NAS-hoz leginkább storage kell, ahhoz csati meg ezen kevés van lássuk be.

    Fordítsuk meg: Pl. mit hoz egy NAS-nál (2-3 bazinagy kilós 3.5+ HDD-hez képest az a pár cm méretelőny ennél a lapnál? Mert azt írtad, hogy neked fontos, de most aláírom, hogy 10-ből 10-en - tök logikusan - a sata csatikat fogják előbb fontosabbnak megnevezni mint a pár centi mínuszt. :)

    szerk: Egyébként 95W procit se nagyon erőltetnék bele épp ezért. Megoldható, de félig önellentmondás pár cm miatt még kisebb házba befűteni vele.

    szerk2: Mobil Skylake-ről tudok nyilatkozni. 4 maggal 25-28W fogyival (csak a cpu-ra) nem throttlingol vissza 3.1GHz-ről. (Sw-ből néztem csak, nem mértem, de onnan állítható is a TDP, és visszavéve throttling is jött. Szóval jó lehet az sw kijelzés is, különben a szabályozás se érne sokat, megsütné magát.)
    Úgyhogy 65W szvsz elég sok mindenre elég lehet, főleg némi alulfeszeléssel desktop példánynál.

    [ Szerkesztve ]

  • sb

    veterán

    válasz Jim Tonic #41 üzenetére

    Épp ezt akartam írni. :)
    NAS a storage-ről szól, esetleg fogyasztásról... de itt méreten, cpu-n, minden máson van a hangsúly.

    Nem mondom, pár embernek - nekem is - elvárás, hogy gyors legyen a NAS és tudjon mindent, így erősebb x86 PC alapú is képbe jön de azt látni kell, hogy rétegigény ez így ebben a formában és a nagy többségnél tök máson van a hangsúly. Jogosan.

Új hozzászólás Aktív témák