Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • razzorr

    őstag

    válasz twollah1976 #25 üzenetére

    Volt egy nagyeszű ismerős,aki aroskodott,hogy ilyen meg olyan karcálló üveget hozatott felső-kambodzsából vagy kitérdekelhonnan, persze jó drágán a csoda ájfónjára. Majd felajánlotta a társaságban,hogy bárki bármivel megkarcolhatja,ami csak nála van,de tuti nem fog sikerülni. Mindenki finomkodott,de ő persze félszeg tekintettel minden próba után kicsit azért összerezzent, hátha mégsem annyira penge,de bizonyította karcállóságát újra és újra, valamint hatalmas nagyképűségét is.
    Amire én megkérdeztem tőle, hogy a kis üvege vajon milyen viszonyban van az eljegyzési gyűrűvel, vagyis a benne lévő kövecskével. Itt asszony már lökdösött, hogy hagyjam ezt a macskajancsit,de én szeretem a kihívasokat és közöltem egyénünkkel,hogy az biza nem cirkó,max a fűtés otthon. Egy kicsit nemesebb anyag attól. Aztán a fagyott hangulatot lezártam azzal,hogy nem próbáltam ki,szegényt nem akartam megalázni, elvágta magát amúgy is a tudatlanságával. No meg így nekem sem kellett aggódnom,hogy tényleg frankó gyűrűt vettem e az asszonynak :)

Új hozzászólás Aktív témák