Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz adapter07 #35 üzenetére

    miután te is beláttad, hogy törvény szerint nagykorú, önállóan jogképes állampolgárokról beszélünk, így azt is belátod, hogy csak javasolni tudsz nekik, megkövetelni nem.

    "ha pl. egy 4-es átlag fölött érettségizőt elveszít az egyetem (nem egy ilyen embert ismerek), akkor ott már keresni kell a hibát.": jaja, az *érettségiben*. egyébként ez a 4-es átlag fölött érettségizőt elveszít az egyetem duma pont egy olyan topicban vicces ezerrel, ahol egy humán beállítottságú kolléga elmondja, hogy divatból it-snek áll. ha fogadnom kellene, nem arra az oddsra tennék, hogy mintatanterv szerint eljut a diplomáig.

    megmondom neked, mi a baj a követelményekkel: hogy mindenkinek van. minden munkaadónak, minden politikusnak, minden magyarnak van követelménye az egyetemmel szemben.ennek nyilvánvalóan nem lehet megfelelni, így az egyetemek a saját követelmény-rendszerük szerint működnek. ami gyakran nem esik egybe egyes követelők véleményével, akik utána nagy hangon telehisztizik a médiát ezzel.

    nem mondom, hogy ne lehetne javítani az egyetemek működésén. de én nem látok akkora problémákat. személyes tapasztalat alapján is mondom. mondjuk nekem tinglitangli szakokról nincs tapasztalatom, ez tény, csak rendesen megalapozott szakokról.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák