Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    szép munka. bár nekem a döntős mezőnyből az a white pearl annyira nem jött át. az a fém láb annyira idegen rajta, hogy percekig néztem az meg hogy és minek?

    szeretem az olyan modokat amire ránéz az ember és még másodikra is furcsán néz hogy "okééé, és ebben végül is mi lett más?" aztán kiderül hogy apró de az összkép tekintetében rengeteg helyen módosították, a végeredmény ilyenkor lesz "természetes", sima, egyszerűen szép. ilyen modokat könnyen el lehet rontani ha túlspilázzák, vagy elvesznek a részletekben, és teljesen alap, "kiszúrja a szemem" dolgokra meg nem figyelnek oda... itt az utóbbi van számomra...

    értem én hogy ez egy cosmos utóérzetű prodigy, de azért 1: azok a lábak egyszerűen idegenek. semmi helyük rajta, teljesen elütnek az alap formavilágtól. 2: a legfájdalmasabb... aprólékos festés, burkolatok gyártása és az alsó gyári lábak rögzítő kivágásait nem sikerült eltakarni??? (az oldallap alatt látszik mindegyik lyuk...) o_O ebben a stílusban ez olyan baki amit felfogni nem tudok... érdekes, én tuti nem küldtem volna döntőbe, bár nem láttam a többi versenyzőt az is igaz ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák