Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • golyajeno

    csendes tag

    válasz shteer #21 üzenetére

    Én kb 1 hónapja vettem ilyen masinát.

    Elég bajba voltam a vásárlás előtt, hogy mégis milyen gépet kellene vennem, szívem a Toshibához vagy a Lenovohoz húzott volna, de valahogy nem voltak túl bizalomgerjesztőek a 150ezer alatti kategóriás gépeik.
    Szempontom volt hogy a videokari rovására is, de normálisabb processzor legyen benne, és minimum DDR3-as memória (időtállóság). Továbbá hogy tartalmazzon numerikus billentyűzet szekciót.

    Én 4GB DDR3-al, 500as WD vinyóval vettem (így kevésbé idegesítő az alján a garimatrica) 145.000.- forintért. Szerintem ennyiért egész korrekt, bár nem hibátlan készülék.

    Egyenlőre semmilyen probléma nemvolt vele, tényleg viccesen hűvős, viszont a kijelzőjének a megvilágítása hagy kívánni valót, komolyabb grafikai munkára emiatt csak külső monitorral használható. Viszont LED-es kijelző, és az egyenetlenségét leszámítva nincs rossz képe!

    Ami számomra fő negatívum, az az, hogy az akksit kivéve (desktopszerű üzemeltetésben :) ), megbillenhet, mivel az egyik gumitalpa az akkura került, viszont szerencsére ez a pont a gép fő tömegével ellentétes sarokban van, így komolyabb erőhatásra billen csak ki egy picit az egyensúlyából, normál használat mellett nem.

    Okos dolog viszont a mágneszáras fedele!

    Összességében egyáltalán nem bántam meg a vásárlást. 2 év magyar gari, és remélhető időtállóság. Minőségi kinézet és érzet, nem kell vele szégyenkezni. Számomra kellemes csalódás!

    [ Szerkesztve ]

    PhenomII X3 720@X4 3500MHz; Gigabyte MA770T-UD3P AM3, 4*1GB Geil Ultra 1600MHz DDR3, Gigabyte GF9600GT 512, WD 1TB Caviar Green + Seagate 750GB, SB X-Fi platinum; Corsair CX400W; Logitech x230

Új hozzászólás Aktív témák