Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    válasz Janaboy #27 üzenetére

    Nem tudom, mennyire figyelmesen olvastad a cikket, de én nem aláztam a Desire Z-t. Sőt, magam is kiváncsian vártam korábban azt a telefont, mert akár még a saját Milestone-om utódjának is el tudtam volna képzelni. Amikor viszont megláttam, hogy milyen minőségben működik a nyitómechanika, rögtön ki is esett az esélyesek köréből. Azért ne már, hogy egy kb. 150 ezres telefon ki-be csukódik magától, meg rácsukódik az ujjamra és hasonlók. A Milestone 1-2 esetében szó sincs erről, itt tényleg kiváló minőségű minden. A Desire Z önmagában nem szemétbe való, komoly kis készülék, a Sense-t én is szeretem, Android 2.2 is megvan, de ha QWERTY is kell, akkor bizony a Milestone 2 vonzóbb ajánlat (és egyébként erősebb a proci és a kamera is jobb). Mellesleg közel 30 ezerrel olcsóbb is, ami ugye nem mindegy.

    A kérdéseddel kapcsolatban jól gondolom, hogy te az ún. "intelligens tárcsázásra" gondolsz? Amikor a tárcsázóban a számokat nyomogatva feldobja a hozzá tartozó neveket és/vagy számokat? Mert ha igen, akkor ilyen a Milestone 1-ben tuti nincs, a 2-ben meg valószínű, hogy nincs (nagyon ritkán használom a sima tárcsázót). Viszont az is igaz, hogy a Marketen vannak ilyen programok, amivel ez pótolható.

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák