Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hakkuuuh

    tag

    válasz schmo07 #5653 üzenetére

    Jah a FW frissítés az lehet hogy nem megy, de ezek a routerek eléggé újak, nekem a FW verzióm az valami 2008-as volt.

    IE8 alatt simán megy (meg van egy Vistás gépem is ... ott nem tudom mi z IE verziója, de ott is megy :) )

    A Dropbox ha nem ismered:
    Telepíted a telóra ... persze regelni kell! ha megvan a reg akkor akárhonnan a nagyvilágból weben keretül tudsz le/feltölteni fájlokat, az nem nagy kaland. Telepítheted Windows-os alkalmazásként is akkor gyakorlatilag kijelöl egy mappát és ha belehúzol valamit egyből szinkronizálja is a szerverrel ekkor nem kell webre felmenni, persze netkapcsolat az kell :) ... ez sem nagy szám.
    Engem megkavart kicsit a telóról való feltöltés (a le az nem :) ), mert elindítod a Dropbox alkalmazást, a bal alsó gombbal ami olyan négyzetes ( :) ) kiválasztod az Upload-ot, akkor megkérdi hogy mit akarsz feltölteni (gyakorlatilag majdnem tökmindegy mit választasz) majd bedob egy alakalmazáslistát, nah itt kiválasztod az alkalmazást amivel az adott típusú fájlokat kezeled és csak azután dob be egy könyvtárszerkezetet amiben barangolva töltheted fel a fájlt, úgy hogy rápittyentesz.
    Ha a Winfosos gépeden telepítve van a Dropbox, az már egyből szinkronizál és tölti is le.

    Üdv

    Hardcore4Life

Új hozzászólás Aktív témák