Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Klizen

    csendes tag

    Sziasztok

    Jó pár hónapja szenvedek egy problémával a defyommal: Egyszer eldobtam és törésállóság ide meg törésállóság oda, nagyjából a csavarok mentén kicsit kinyílt a mobil, de ezen kívül nem lett semmi baja, visszapattintottam és működött rendesen. Illetve hogy majdnem működik rendesen. Az a baja ugyanis, hogy néha azt csinálja, hogy engem egyszerűen nem lehet elérni (azt mondja be másoknak, hogy ki vagyok kapcsolva), illetve ha én akarnék hívni, akkor elindul a hívás, de csak néma csend fogad. Utóbbi a jobb eset, mert akkor tudom, hogy megint előjött ez a baja, és újraindítás után mindig megjavul....egy ideig. Amúgy semmi látható jele nincs, hogy éppen mikor szar, ugyanúgy kijelzi, hogy maximális a térerő, úgy lehet észrevenni, hogy jobban melegszik ilyenkor az aksija, illetve nem vált át repülőgép üzemmódba, ha felmerül bennem a gyanú, hogy megint szar. Ha újraindítom a telefont, akkor megjavul, de mivel naponta többször is bejátsza ezt, elég idegesítő tud lenni, és ugyebár alapesetben fogalmam sincs, hogy most éppen jó-e vagy szar.

    Próbáltam már újrarakni a ROMot rajta (MIUI), de nem segített a dolgon, szerintem valami kontakthibája lehet, de nem értek hozzá

    Szóval eljött az a pillanat hogy lecseréljem egy kifogástalanul működő egyedre. Alapvetően értelemszerűen gondolkodom egy másik defy vételében, de belegondoltam, hogy lehet hogy kipróbálnék egy új fajta típust is. Ehhez kérném a segítségeteket: a defy mellett milyen olyan mobilt tudtok még ami ehhez hasonlóan ütés, víz, stb álló érintőképernyős? Maximum összeg, amit rászánnék 30k huf

Új hozzászólás Aktív témák