Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    válasz Sommi #45528 üzenetére

    Ha meg tudsz barátkozni az iOS-sal, akkor szerintem mindenképp cseréld. Szebb kijelző, minőségibb anyaghasználat, jobb képeket és HD videót készít. A specifikáción nem érdemes vitatkozni, egy Apple eszköznél ez nem nyom olyan sokat a latban mint egy droidnál (de, hogy válaszoljak a kérdésre, hasonló hardverrel rendelkezik, mint a DEFY: 1 GHZ egymagos cpu, 512 MB ram, a grafikus gyorsító meg hirtelen nem jut eszembe :D )

    És igen, az iTunes valszeg nagyon felbosszantana :DD . Használtam egy idegig 4S-t, a kijelzője tényleg gyönyőrű, de minden más nem tetszett benne, pont az iOS miatt. Sok funkcióról lemondhatsz, ami van, az is foghíjas. Nincs főmenü, statusbar már igen ;] , én nem tudtam google címtárral szinkronizálni, úgyhogy sim kártyán kellett a neveket költöztetni, ha már sim-kártya: microSIM-et is be kell majd szerezned. Azonkívül a jailbreaket kivéve lemondhatsz a mókolásról, pedig én kifejezetten szeretek romokat cserélni, próbálgatni. tehát ezeket negatívumokat kell megszoknod. Most így hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem segítettem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák