Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabof1

    őstag

    válasz szabof1 #16708 üzenetére

    Sikerült!!!!!!!!!!! :DD
    Köszönöm a segítséget vazz, AtomCity, CoolBoy323, rum-cajsz, mbaluka és tzl fórumtársaimnak! (Remélem, senkit sem hagytam ki. :D )

    Nem hittem volna, hogy végül tzl hozzászólása hozza meg a megoldást. :)
    Ő alaposan megdorgált és a leírtak nagyon zavartak, mert sok volt bennük az igazság. Elkezdtem keresni a Google-ben "defy recovery" és "defy bootloader" témában és az egyik [link] a Pays Rom v5.1-re mutatott, ahol le volt írva az én problémám és a megoldása is:
    "When everything fails:
    -If something went wrong and you stuck in a bootloop etc, shutdown the system (if possible) or pull out the battery.
    -Go into the system recovery with "vol down + power".
    -Then when you see the android update guy press vol down + vol up at the same time.
    - na ezt nem tudtam
    -Wipe your phone + factory reset.
    -Reboot and hold "vol up + power"
    -You are now into bootloader mode, reflash the system with RSD Lite and a sbf you like
    -Your Defy is back in biz"

    Szóval sikerült a wipe + factory reset, aztán több rom után végül megette a 155-ös nordic 2.2.1-es Froyót! Most már be is állítottam a Google fiókomat!

    Ígérem, hogy a tapasztalataimat hamarosan összefoglalom és a magamfajta Defy kezdőknek érthetően közzéteszem.

    Egyébként a fent linkelt oldal gyönyörűen és érthetően leír mindent. Öröm volt olvasni, mert egy ilyen leírás mellett nem igen lehet hibázni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák