Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    nem nem....köszi Srácok, de én vagyok láma :) annyi történt (már ha érdekel valakit :D ), hogy ugyebár én e szerint a leírás szerint fogtam neki: Defy+ Android 2.3.6 (DFP-231) root, cwm, magyarítás, ami ugye egy későbbi írás, mint a BL7 root híre kijött. én pedig leszedtem az AsianRetail sbf-et, mellé a firmware-t....és ugye még aznap jött a Joe30 féle okosság, a rootolt sbf.
    na most...mint mondtam, a fenti leírás szerint kezdtem neki valamiért, ugye én mindig azzal kezdem, hogy a leírásban említett összes linket lekapom/ellenőrzöm megvan e. ez most is megtörtént, csak hogy az ott említett "eredeti rom" nem egyenlő a gyári sbf-el :D

    amire ki akarok lyukadni: nekem most egy kici kínájíí AsianRetail zakatol szegény telefonomon, és erre akartam ráerőszakolni a Joe30 féle rootolt romot... :D de mostmár legalább őszinte a mosolyom (tegnap este még nem volt az :D) mivel tudom a megoldást. viszont sajnos mai napra pihenőre kell küldenem a telefont, mivel bent munkahelyen nem tudok műteni. bár a sok kínzás után meg is érdemli :)

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák