Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz csako #100 üzenetére

    Megkérdezhetem, hogy egyeseknek miért annyira fontos az értesítő LED? Nem kötözködés képpen, hanem az én felhasználásom nem igényli és nehezen is tudom elképzelni mi igényli.
    Manapság annyit nyomkodjuk a telefont, hogy legfeljebb fél óra késéssel veszek észre egy nem olvasott üzenetet vagy hívást. De mivel órának is használom, jegyzetelésre is, költségvetés vezetésére, e-mail forgalom jó részét telefonon bonyolítom, navigálok, naptárazok, web böngészek, ja és telefonálok, sms-ezek, küllönféle messengereket használok, parkolódíjat fizetek stb... Nincsen olyan fél óra, hogy ne használnám. De talán minden 5-15 perc között biztosan a kezemben van és ránézek a kijelzőre is egy pillanatra.
    Ezek a MOTO telefonok beállíthatóak arra, hogy mikor zsebből veszem ki, felvillantják pár másodpercre a kijelzőt. Egyből látok minden elmulasztott infót... Vagy ha áll az asztalon, akkor képesek időközönként bekapcsolni a kijelzőt és megjeleníteni az elmulasztott eseményt. (Ha esetleg nem voltam hallótávolságban.) És ezt ismétli időközönként. Szerintem pont ezért nem tesznek bele LED-t, mert nem pár színű LED-el akarnak értesíteni, hanem láthatod a képernyőn konkrétan melyik alkalmazás értesítését "mulasztottunk el"... Nekem így személyszerint jobban tetszik. De ha ez nem jó, miért jobb egy értesítő LED? :R

    Jevons paradox

  • acura13

    aktív tag

    válasz csako #100 üzenetére

    villogatja a képenyöt bizonyos idöközönként, söt ha beállitod fel is olvassa, csak értd meg az angolját:-))
    Persze meg lehet oldani mindenféle appal, de éppen ez a lényeg hogy minden külsö alkalmazás nélkül tudja, igy nem lesz szükség 6Gb RAM-ra sem:-))

    Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz csako #106 üzenetére

    Köszi, nekem ennyi elég is volt. Ha te így érzed jobban magad, ezt elfogadom. Nehezen tudtam elképzelni miért igény, de most már jobban fogok aludni. :K

    (#108) nicu71: Rajtam ne akadj ki, én ezzel a kérdéssel nem foglalkoztam még. Lehet nem vagyok ezzel egyedül és fogsz is még a kérdéssel találkozni. :B

    (#107): Nyílvánvalóan nem adsz helyt meglátásomnak. Ez van. (Az indokom részletezem, ha kéred, innentől privátban) Viszont azt nem fogadom el, hogy menet közben ki is fordítod, amit írtam és olyat adsz a számba, amit nem írtam... de erre persze nem reagáltál. Innentől kezdve én elengedem a témát, mert ez mutatja, hogy egyelőre egyoldalú a párbeszéd. A kioktatós szvsz-es hepciáskodást szerintem ne erőltesd. Ne nézd nettó hülyének a másikat, mert téged is annak fognak. Bármi további felvetés, privi, mert nem OFF-ol szét a topicot. :R

    [ Szerkesztve ]

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák