Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz csako #100 üzenetére

    Megkérdezhetem, hogy egyeseknek miért annyira fontos az értesítő LED? Nem kötözködés képpen, hanem az én felhasználásom nem igényli és nehezen is tudom elképzelni mi igényli.
    Manapság annyit nyomkodjuk a telefont, hogy legfeljebb fél óra késéssel veszek észre egy nem olvasott üzenetet vagy hívást. De mivel órának is használom, jegyzetelésre is, költségvetés vezetésére, e-mail forgalom jó részét telefonon bonyolítom, navigálok, naptárazok, web böngészek, ja és telefonálok, sms-ezek, küllönféle messengereket használok, parkolódíjat fizetek stb... Nincsen olyan fél óra, hogy ne használnám. De talán minden 5-15 perc között biztosan a kezemben van és ránézek a kijelzőre is egy pillanatra.
    Ezek a MOTO telefonok beállíthatóak arra, hogy mikor zsebből veszem ki, felvillantják pár másodpercre a kijelzőt. Egyből látok minden elmulasztott infót... Vagy ha áll az asztalon, akkor képesek időközönként bekapcsolni a kijelzőt és megjeleníteni az elmulasztott eseményt. (Ha esetleg nem voltam hallótávolságban.) És ezt ismétli időközönként. Szerintem pont ezért nem tesznek bele LED-t, mert nem pár színű LED-el akarnak értesíteni, hanem láthatod a képernyőn konkrétan melyik alkalmazás értesítését "mulasztottunk el"... Nekem így személyszerint jobban tetszik. De ha ez nem jó, miért jobb egy értesítő LED? :R

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák