Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apeelme

    addikt

    Már korábban is csináltam ilyet, és volt rá kereslet...

    Ezeknél az MTK készülékeknél igen érdekes partíciókiosztást használnak keleti barátaink. Sokan észrevehettétek már hogy a belső tárhely (DATA - 1GB) - ahová a felhasználói appok települnek stb. - melett, egy belső SD-kártya (1,8GB) is megjelent, mely mellé a felhasználó bármikor berakhat egy külső microSD kártyát is a készülékbe.
    Mivel a userek nagyon nagy százaléka "hozza" a saját microSD-jét egy ilyen készülékbe, vagy tesz bele egyet a sok-sok zene, és film miatt így teljesen felesleges és értelmetlen ez a partíció felosztás...főleg ha az ember felrak egy nagyobb helyigényű játékot, vagy navigációt, máris jönnek a gondok a belső SD-kártya kis mérete miatt.

    Ezt a hibát orvosolván egy módosított partíciós táblát készítettem annak minden függőségével együtt. Ezáltal a belső SD-kártyát megszűntettem, annak felszabaduló helyét a belső tárhelyhez (DATA) adtam, így kapunk egy ~2,8GB-nyi belső tárhelyet (DATA)...

    A módosítás reményeink szerint hamarosan hozzáadásra kerül az 5Htweaks apphoz...türelem.

Új hozzászólás Aktív témák