Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csandi

    őstag

    válasz Synthwave #15 üzenetére

    Attól függ mire kell. Ahogy egy stúdióba nem vesznek olcsó, gagyi cuccokat (tudom a kettő nem mindig egyezik), vagy egy profi fotós sem fog egy webkamerával képeket csinálni (extrém hasonlat) úgy egy profi sem fog gagyi egérrel játszani. "Ahonnan én jövök", mindenki vagy g pro wireless-t használ, vagy ultralight 2-t, kivétel nélkül. De aki napi 1 órácskát játszik, vagy csak hétvégente előkapja, vagy esetleg sokat is játszik de nincs vele célja annak valóban fölösleges ilyeneket vennie. De ahova kell, oda viszik természetesen.

    Nyilván vannak az olcsóbb kategóriákban is jó egerek, de sem cs-ben, sem quakeben, sem apexban, sem fortniteban, sem pedig ow-ban nem ismerek olyan prot személyesen, nemzetközi viszonylatban sem aki egy mm710 alá adta volna árban. Persze vannak a "régi motorosok" akik ec2-a val nyomják, de árban az is kb ugyanaz. Ha keresnénk biztos találnánk valakit aki olcsóbb egérrel (vagy bill, fejes stb.) érte el azt a szintet ahol van, vagy épp játszik konzisztensen azon a szinten de nem ez a jellemző. GPW a legnépszerűbb, ezt minden kétség nélkül kijelenthetem, és az sem olcsó.

    [ Szerkesztve ]

  • nyunyu

    félisten

    válasz Synthwave #15 üzenetére

    Egy kazuárnak tényleg felesleges költenie annyit.

    De ha valaki munkaeszköznek veszi *, akkor azért nem árt megnéznie, hogy mit vesz, mert a termelékenységet nagyban tudja gátolni egy nem jól választott beviteli periféria.

    Persze nem kell felülni a gamer periféria gyártók hájpjának, hiszen a marketingeseik a bevételeik maximalizálását tekintik elsődleges szempontnak, ezért tolják orrba-szájba a gamer buzzwördöket (tényleg, ez RGBs?)
    A reklámozott termékük használhatósága náluk nem szempont.

    *:ESport vajon már munkának számít a millenialoknál?
    Nem tudom, kérdezem. :DDD

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák