Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • idegen lény

    őstag

    Osan se normális, hogy a kezetekbe ad egy ilyen TV-t. :)) Látom, ki is raktátok a sövény mellé... Hátha elviszi valaki... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

  • idegen lény

    őstag

    "- Mi megy ma délután a tv-ben? - kérdezte a férfi fáradtan.
    Az asszony fel sem nézett a kéziratból.
    - Egy színdarab. Tíz perc múlva kezdődik, a térhatású adásban. Reggel kaptam meg postán a szerepemet. A darabot úgy írták. hogy az egyik szerep hiányzik. Egészen új ötlet. “A háziasszony” - ez vagyok én, ez a hiányzó szerep. Ha a hiányzó szövegre kerül sor, akkor három falról lenéznek rám, s én mondom a szöveget. Például itt a férfi azt kérdi: “Mi a véleményed a dologról, Helen?” Rám néz; ugyanis most én a színpad közepén ülök, érted? Erre én azt mondom… azt mondom… - Szünetet tartott, s közben ujjával követte a kézirat sorait: - “Szerintem remek.” És akkor folytatódik a darab, amíg a férfi azt nem mondja: “Helyesled ezt, Helen?” Én pedig így szólok: “De még mennyire…”

    - Ugye, milyen mulatságos, Guy?
    Montag ott állt a hallban, s az asszonyra nézett.
    - Rendkívül mulatságos - mondta az asszony.
    - Miről szól a színdarab?
    - Most mondtam. Emberek vannak benne; úgy hívják őket: Bob, Ruth és Helen.
    - Aha.
    - Igazán szórakoztató. Csak az lenne még mulatságosabb, ha arra is telne, hogy felépíttessük a negyedik falat. Mennyit kell még félretennünk, mit gondolsz, amíg lebontathatjuk a ház negyedik falát, és a helyébe tv-falat állíthatunk? Mindössze kétezer dollárba kerülne.
    - Évi fizetésem egyharmada.
    - Mindössze kétezer dollár - ellenkezett a nő. Elvárhatnám, hogy reám is gondolj. Ha meglenne a negyedik falunk, akkor ez nem is a mi szobánk lenne, hanem mindenféle érdekesnél érdekesebb embereké. Van más, amit nélkülözhetünk.
    - Már így is eleget nélkülözünk, mivel a harmadik falat fizetjük. Hiszen alig két hónapja, hogy felépítették.
    - Még csak két hónapja…? - Az asszony hosszasan nézte Montagot." [link]

    [ Szerkesztve ]

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Új hozzászólás Aktív témák