Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz patex1983 #243 üzenetére

    vegyél egy core2-es alapú gépet

    olcsó és jó, és mivel igen elterjedt tuti h az összes program rá van optimalizálva

    mondjuk nekem volt S939 AMD X2-esem is azzal se volt bajom, igaz mikor egy E2160-ra(most E5200 van az nagyon jó :K , igaz tesztekben nem villant mert alaccsonyabb az órajele, de húzva majdnem ott van a nagytesóknál ráadásul harmad-negyed annyiért, az enyém 3,6-3,7ghz-et tud de kisérletképp a 4 gigát is tudta, egy ilyet egy Szent Isvánért kapsz az aprókban, és valóban mindenre elég) cseréltem azért glattabb volt minden

    szal én a helyedben core2, és nem kizárt a fejlesztés se, mert quad

    abba igaza van Oliverdának meg a többieknek hogy a kétmagos i5/i3 túl drága a tudásához képest, könyörgöm ennyiért már Q6600-ast 4 giga ramot és minden földi jóval ellátott core2-es lapot veszel, vagy Athlon II X4-est(ha új kell)

    egyébként ez a szaggatott játék alatt sztem a túlmelegedés miatt lehetett, mert profi tesztelők nem említik, volt is egy ilyen eset h megigazította vki a hűtőjét az Athlon2 X2-esen és elmúlt

    Eleinte örültem is neki, mint majom a farkának... Athlon X2 5600+... Dupla mag, gyorsabb ram, huhúúú, teljesen jó volt, örültem...Egy darabig látod teljesen jó volt, akkor mégse rossz az az AMD, ráadásul adott pénzért erősebbet kapsz sok esetben(leszámítva az alsókategóriát pl E5200, E3200, celeron)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák