Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lsebestyen

    addikt

    Sarkadira hatalmas +1!

    Részletesebben: 2014-et írunk. Csigánál kezdtem, mondván itt a legolcsóbb, jó lesz. KRESZ tanfolyam tényleg jó volt, jól oktatták, elmondtak mindent stb. Sikerült is egyből. Mentem be, hogy akkor kérnék oktatót. Mondták, h majd 2 hónap(!!!) múlva érdeklődjek megint, most nincs. Felhívtam a Sarkadi Pétert, hogy gondban vagyok, mondta, h a héten menjek fel, megoldjuk. Meg is oldották, jövőhéten már elkezdhettem a vezetést is. + óra nélkül sikerült egyből a vizsga, mindenféle kenőpénz nélkül, úgy, h az oktatás előtt egy métert sem vezettem soha. Nagyon jó oktatót kaptam náluk, Sarkadi és a felesége is nagyon szimpatikusak. Ja igen, azt hozzátenném, hogy én a belvárosban vezettem, mert az nekem is és az oktatómnak is jobban kijött időben. Na meg persze mikor friss jogsival mentem be a városba, akkor nem is volt problémám (teljesen más külvárosban vezetni).
    Elsősegélyt nem náluk csináltam, már nem emlékszem pontosan hol, de ilyen egy napos gyorstalpaló volt, ellenben nagyon hasznos. Mester utcában vizsgáztam elsősegélyből, hát... nem vették valami komolyan. Szerintem aznap senki sem bukott. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák