Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rogers

    aktív tag

    válasz rudi #27 üzenetére

    Érdekes a cikk, sokkal jobban tetszett, mint a nemrég megjelent játékgépválasztó.

    Ha már a jövőről beszélünk, és hogy mit kéne nézni tápokkal kapcsolatban bennem a tartósság kérdése merült fel. Ezek a 400W-os tesztek komolyak voltak és sok mindenre rávilágítanak, de nem lenne célszerű egyszer valamikor egy kvázi "tartóssági" tesztet készíteni? Nyilván ez jóval több idő, nem is beszélve a módszertanról, de e nélkül pár fontos kérdés csak részben válaszolódik meg. (hogy lehet szimulálni egy táp 3 éves élettartalmát...?)

    Mennyit ér egy "csúcsra" járatott táp egy picit nagyobb, de kevésbé terhelthez képest ugyanazon a konfigon. Élettartam? Hosszú távú stabilitás? Hasonlók. Valahol azért racionalitás van a tartalék beépítésében, de jogos, hogy ésszel kell csinálni. Tápokhoz szakmailag nulla vagyok, de azt valahol úgy sejtem, kell legyen különbség. (mint ahogy egy kis 998cm3 motorú autóval is végig lehet hasítani az autópályán 150-160-al, 4 fővel+csomagok, de az nem ugyanaz, mint egy átlag középkategóriás autóval ugyanez, főleg, ha sokszor csinálod)

    Amint sokan mondjátok szakértők: a táp azért központi elem, mert minden "tőle függ", tehát nem érdemes kifeszíteni ezt az elemet (sem) a határáig.

    [ Szerkesztve ]

    Jobb későn, mint még később...

Új hozzászólás Aktív témák