Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolto

    őstag

    válasz DeFranco #31 üzenetére

    Én már rég letettem arról, hogy a telefonommal navigáljak. Abból csak kalamajka van, főleg mikor izgalmas forgalmi helyzetben, idegen terepen hívás jön. A cuccok az első időkben lazán belefagytak/merevedtek az ilyen helyzetekbe (HTC TyTn), aztán bár nem merevedtek bele, de elvették a naviképernyőt, és bámulhattam a telefonszámot (Samsung i780).
    Ha navigálás közben telefonálni kell, akkor is hasonló problémák vannak a mai készülékekkel is, egyszerűen nem látod az utat, márpedig az néha fontos, és nem mindig lehet úgy időzíteni a hívást, hogy éppne öt kilométer egyenes útszakasz álljon előtted, amikor megkezded.

    Szóval a naviknak még messze nem fellegzett be, ezt bizonyítja az is, hogy egyre újabb és újabb, komoly háttérinfrastruktúrát igénylő fejlesztéseket/szolgáltatásokat tesznek mögéjük (HD Traffic, Live TMC és társai).

    A telefon és a médialejátszó funkció simán megfér egymás mellett, ha filmnézés közben hívás jön, nem történik semmi, ott folytatod, ahol abbahagytad. De navigálás közben nem áll meg az élet a bejövő hívás idejére, ehhez pedig legjobb, ha két készüléked van.

    Szerintem :)

    Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

Új hozzászólás Aktív témák