Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ritumitu

    csendes tag

    válasz BB9360 #8979 üzenetére

    Playbook: itt a hardveraprón van egy csomó 16 gigás, mindig kerülnek fel újabb darabok, csak figyelni kell. És szerintem nemcsak duma, hogy kihasználatlanság miatt adják el a népek, mert akinek nincs Blackberryje, az nem tudja használni. Tavaly nyáron vettem, míg javították a BB-met, mit ne mondjak, a sarokban volt és a wifin mikor jött új levél, akkor prunnyogott - kb. ennyit ért a jelenléte. De BB mellett netezni, mailezni, játszani, írni (a BB billentyűzetén keresztül tudsz bele írni!), mindent tök jól lehet.

    Egy időjárásos app szétvágta a telefonomat, és használhatatlan lett. Boot loopos, vagyis nem akart betölteni. :D És akkor újra rá kellett tennem az operációs rendszert, hogy rendesen betöltsön. De ezzel minden adatot letöröltem a telefonról :D

    Emberkéről így nem tudok sok mindent, annyit tudok, hogy tanítottam nála, és nem igazán voltam neki szimpi. Nem tudom a konkrét beosztását, de tény, hogy 2 hónap tökéletes wifi hotspotozás meg hawaii után 1-2 KB ment át 7000 Ft-os netszámla mellett, le nem forgalmazott 5 gigás, BIS-es előfizus csomagban...

    Viber: van
    Skype: IM+ alatt van írás, hangot nem tudom
    Gmail: app volt, de csak OS 6 és azelőttiekre, Logicmailt feltehetsz, hogy menjen a mailezés
    Navigáció: régen volt Maps rá, most nem tudom... fel kell menni google-re, és megnézni, hogy most miket ajánlanak fel letöltésre (gyári navi megy a BIS-szel; Bing Maps a PB-n alapból van)
    Időjárás: van (PB-on AccuWeather gyárilag)
    Hírek: ebből nem nagy a pezsgés magyar fronton, szóval ez könyvjelzős muri lesz
    RSS: sosem használtam ilyet, de a böngészőben ír ilyesmit

Új hozzászólás Aktív témák