Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ritumitu

    csendes tag

    válasz BB9360 #8974 üzenetére

    Hát én csak annyit mondok, hogy ha akarsz netezni wifi, nyílt wifi és egyéb trükközgetések nélkül, akkor fizess elő mobilnetre, és ha a BIS nélküli kompromisszumokra képes vagy (gyári app helyett imo messenger, Logicmail vagy netes mail), akkor ne fizess elő BIS-re...

    Én lemondtam a BIS-t, mert egy magas pozíciójú ellenlábasom a T-nél elintézte, hogy használhatatlan legyen a net a Blackberrymen, és vígan elvoltam utána is a nem gyári megoldásokkal. Viszont az, hogy egyáltalán net nélkül legyél egy mobil készülékkel, várva esetleg mindenhol az ingyen wifire, az nem működik - ez tapasztalat.

    ++++++ adalék kicsit még mindig a BIS ellen: ha tervezel Playbookot venni, akkor Bridge-eld a telefonoddal és megy a push mail BIS nélkül is. 20-ért már lehet venni Playbookot, és úúú... csak ajánlani tudom! Nagyon sokat dobott a Blackberry rajongásomon, pedig már addig se voltam diszkrét fan.

    A BIS mellett is szólnék azért, de nem a 690 Ft-os mellett, hanem a nagyobb mellett: egyszer brickeltem a telefont és meg kellett flashelnem nagyon sürgősen és rohannom kellett a dolgomra, szóval minden adat törlődött róla. Ekkor jött a fullos BIS papa a képbe (nem ez a 690 Ft-os nevetséges, kiherélt sz.r), és jóságos módon a Blackberry Protecttel szépen visszatöltött minden adatot a telefonomra (telefonkönyv, SMS-ek, mailek, stb.). Mást is tud még a BlackBerry Protect, pl. le tudod tiltani, meg tudod keresni hanggal a telefonodat, látod, hol van a térképen - csomó szolgáltatás van hozzá, amit persze nem használsz mindennap, de amikor nagyon gáz van, akkor összeteszed érte a két kezed.

    [ Szerkesztve ]

  • eventus

    veterán

    válasz BB9360 #8974 üzenetére

    Nem a szolgaltatot kell szeretni, hanem fizetni a bist, hogy értelme legyen a zsebedben egy blackberrynek...

    BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

Új hozzászólás Aktív témák