Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Racionális

    csendes tag

    válasz Retro11 #2 üzenetére

    a pháraóval játszottam, aminek semmi köze egyébként a város építő játékokhoz, legalábbis az nem város építés ami abban van, hanem csak nagyon egyszerű valami, jó játék lett volna, ha nincs benne teljesen elrontva a munkások terület bejárása, ami miatt teljesen irreális város építést kell csinálni, meg teljesen agyament nehézségűek benne az egyes pályák, normál szinten is

    a civ öttel nagyon sokat játszottam, bármikor megverem a gépet oda-vissza normál szinten(magyarul valami herceg volt talán?), közepes méretű pangea pályán, 8 ellenfél ellen is, de ez pláne nem város építő játék, hiszen nincs is benne város, csak egy darab platform van és azon belül egy lista hogy milyen épületek vannak benne, egyébként a kiegészítőiben sokkal keményebben játszik a gép, hatalmas seregeket küld, az alap meg csak pár egységet küldött

    az új civel is játszottam ahol egy idegen bolygón van a terep, eléggé szörnyű hogy abból már kivették a stratégiai nézetet, miután rájöttem hogy pont ugyanaz azokra a dolgokra kell figyelni benne mint a civ 5-ben, ott is simán megvertem a gépet 8 ellenfeles pályán, normál szinten, háromszor vittem benne végig a pályát, mind a háromszor simán nyertem, többször nem is játszottam vele, mert semmi értelme nem volt, nehezebb fokozaton meg direkt előnyt kap a gép, az úgy meg már nem jó

Új hozzászólás Aktív témák