Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz Remus389 #44 üzenetére

    Nem, a klímaegyezmények mögül nem látszólag volt rossz döntés kilépni.

    Kína meg lassan tízéve a kibszott világelső a környezetvédelem és az éghajlatváltozás ügyét tekintve. Nem ők azok, akik tesznek az egyezmények betartására.

    Nevetséges, hogy olyan emberek próbálják itt kioktatni a népet, akik fel sem fogják, hogy Trump ugyanolyan báb a nagyvállalatok kezében, mint amilyen anno Reagan volt. Utóbbi nyilvánvalóan hibás döntéseit évtizedekkel később emberek milliárdjai fizették meg, nem csak az USA-ban.

    (#45) laposonly11: Ember, teljesen hülyének nem kell nézni. Mi az, hogy a független szakértők egynöntetűen állítják? Honnan vetted ezt? Nem vagyok szakmai, de az alapvégzettségem biológus, szóval azért hozzánemértő hülye sem vagyok a témában.

    Milyen függelten szakértők állítják egyöntetűen, hogy az embereknek semmi köze nincs ahhoz a sebességű klímaváltozáshoz, ami végbe megy a bolygón? És miért én vagyok leagymosottozva, mikor van olyan ember a földön, aki ezt a jelek szerint teljes magabiztossággal meri kijelenteni? :F

    (#46) Dr. Akula: Tudtommal az esetek többségében a "méd in csájná" egy kényszer. Az USA is jobban járna, ha mindent otthon gyártatna le. A gond az, hogy a kritikus nyersanyag készletek kínai kézben vannak. Ezzel már lehet kellemetlenkedni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák