Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HopeckoR

    aktív tag

    válasz gtamate2 #429 üzenetére

    Gondolom azért játszik ilyen gépen mert nem akar ilyenre költeni amit pár évente cserélni kell mert elavult..
    Gondolom azért warezolta le mert nem áll úgy anyagilag hogy megvehesse csak úgy 14e Ft körüli összegért és valszeg ezért nem is fejleszt gépet.
    És mi lenne ha mindenki olyan géppel játszaná amilyennel akarja? Ha neki erre van lehetősége akkor igen neki ez lesz az élvezhető szint. Sajnos nem mindenki teheti meg, hogy 50000Ft feletti i5 CPU-kkal rohangáljon.
    És szerintem már kurva unalmas a szájkarate!... Hogy szerinted ez így fos szar hugy stb.... Csak nem fog azért i5 CPUért a boltba rohanni mert szerinted az kell hozzá.

    [ Szerkesztve ]

  • BoogeyM@n

    tag

    válasz gtamate2 #429 üzenetére

    Figyelj ha fogadtunk volna akkor már én nyerek mert azt állítottad nem lehet lagg mentesen játszani
    +meg külön kikötötted hogy nappal városban erre én :make it: [link]
    Lehetne annyi fair play benned hogy beismered nincs igazad de ehelyett mit csinálsz? Trollkodsz nem?
    Mindenáron azt akarod állítani hogy laggol meg mikroszaggat blabla még a saját szemednek se akarsz hinni.
    Jah és akkor láthattad hogy nem kis monitorom van 1600x1200-as felbontáson ment :C de ugye valami baj van a szemeddel ezt bebizonyítottad

    Azoknak akik gyengébb gépe van azoknak ajánlatos: Nv kontroll panelen kikapcsolni minden videó driver általi cpu írányítást,
    Ati-hoz sajna nem értek szóval catalist-on nem tudom van-e ilyen opció.

    (Előre reprodukált képkockák száma: 3d alkalmazásbeállítása,
    Energiagazdálkodási mód: Maximális teljesítmény,
    Virtuális valóság- előre elkészített képkockák: 3d alkalmazásbeállítás,
    Árnyékoló gyorsítótár: Ki
    Összefűzött optimalizálás: Ki
    mert ez csak fölösben leterheli a gyengébb cpu-kat alapból a cpu fogja számolni így fölösleges a vga-nak bármit felülírnia.)

    Feladat kezelőben a gta5.exe-t magas prioritásra kell tenni de várjátok meg hogy betöltsön a rockstaros logó csak utána állítsátok be.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák