Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz Typhoon47 #36 üzenetére

    tegnap voltam electro worldben és pont kezembe akadt egy dv7-es Hp noti, amilyet venni szeretnék. A súlyával sztem semmi gáz, a mérete nekem ideális (majd 2 méter vagyok lapátkezekkel), igazából a táska mérete az, ami durunggá teszi. Találtam egy 17 colos notihoz való CaseLogic tatyót, egész masszív darab - ilyen keményített karton vagy műanyag van az anyag alá bevarrva végig. A notinak van benne egy rekesz - nem ilyen tépőzáras, hanem belecsúsztatós, vagyis csak belerakod és annyi. csak éppen a noti és a notitartó rekesz vastagsága kb ötöde volt a táska teljes vastagságának, még 1 heti szennyes röhögve belefért volna, vagy 5-6 ing egymásra tűrve, plusz még ott volt a külön zseb a táska elején a kiegészítőknek, stb, ami szintén megdobja a szélességet....
    Nem lenne semmi gáz a súlylal és méretekkel, csak kellene pl egy normális, passzentos táska, de ilyent én még nem nagyon találtam. ez a caselogi is félmegoldás, mert a notinak , töltőnek, 1 egérnek magának nagy, egyéb cuccoknak (pár irat, ruha, stb) kevés, hátizsákot amiben hasonló tartó van,és normálisan tudsz a noti mellé pakolni, meg szintúgy nem találtam...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák