Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz moonman #31 üzenetére

    Mielőtt megvettem az O2-öt már akkor tudtam hogy 1 max. 1,5 évig fogom használni.
    Ha kiszámoljuk mennyi baromságra költünk 1 év alatt, akkor az hogy bukunk 50%-ot 1 év alatt egy PDA-n az nem is olyan sok. Mondjuk O2-nél 50-60k, HD2-nél 70-80k. Ez havi szintre lebontva... O2 esetében havi 4,5-5k, HD2 esetében 6,5k környéke. Ahhoz képest, hogy PDA / telefon geek-nek lenni nagy feeling, ez az összeg nem olyan vészes a többi hobbihoz képest. ;] Említhetek párat...pl. sportmotorozás. Ebben még érdekelt is vagyok. Mit mondjak. A PDA csere-bere évente ehhez képest kutya f@sza. :DDD Vagy ha autód van, számold ki mennyit költesz éves szinten benyára. Én motorosként májustól-októberig kb. 30-70k közötti értékben tankolok havonta,attól függ hogy városi vakegér vagyok, vagy túrázósba nyomjuk.
    Mondjuk nem hinném hogy ősszel rohanni fogok PDA-t/telefont cserélni, geek-ség ide vagy oda, kinőttem már az "úttörő" szerepből. Megvárom a teszteket, és az új modelleket, és sztem 1 év múlva, kb. jövő év március-áprilisában lecserélem, amikor már a biztosra adok ki sok pénzt nem pedig egy bizonytalan kiforratlan dologra. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz moonman #40 üzenetére

    Én is pont így voltam az O2-vel! :C :DDD Akár ezt a 40-es hsz-t én is írhattam volna. ;)
    Én is kivártam, nekem se volt szimpi, ezért is inkább I8910 HD-t vettem...aztán rájöttem mégse lehet olyan rossz, ki kellene próbálni. Így lett az az O2 az eddig használt legjobb PDA telefonom. :K Persze itt is van apró bosszantó negatívum...kicsit mélyebbre is rakhatták volna a kameravédőt, igaz, karc nincs rajta, de sokszor maszatos. Persze nem akkora probléma, de egyelőre más negatívumot nem tudok, így csak ez van amit túldrámázhatok. :DDD Nálad mi nem 100% még HD2-nél?

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák