Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz SpongyaBob #14 üzenetére

    Másik eset ugyan, de a végeredmény lehet ugyanolyan... Bár nagyon szurkolok az AMD-nek, hogy nagyot robbantson :).Bár ha sokkal jobb lenne az Intel-nél - ami egyébként szerintem kizárt -, az se tenne jót az árversenynek, mert akkor az AMD (is) pofátlanul drágán adná a processzorait. Egyelőre árban sokkal versenyképesebbek, mint teljesítményben (bár azért úgy se rosszak).

    Amit meg nagyon nem értek: a 3. képen az van, hogy az AM3+-nak nagyobb áram kell/szükséges (145 A), míg az AM3-nak 110 is elég. Most akkor hogy is van ez a fogyasztással? :U Vagy annyival alacsonyabb lenne az AM3+-os prociknak a VID-je, hogy kompenzálja a nagyobb áramot? Amúgy gondolom hibás a kép (egyrészt needs kellene, hogy legyen :P...), mert - legalábbis nekem - azt sugallja, hogy az átlagos áramfelvétel (is) nagyobb, nem csak a maximum. Minden bizonnyal persze ez nem így van, csak nem kellően precíz a megfogalmazás.

    A foglalatos problémát se teljesen értem. Vagy beleférnek a proci lábai a régi foglalatba, vagy nem. Nem hinném, hogy annyival vastagabbak lennének a lábak, hogy ne férnének bele (törés/elhajlás nélkül) az AM3-ba. Az más kérdés, hogy az AM3+-nak több előnyös tulajdonsága is van az AM3-hoz képest. Többek között az, hogy nagyobb áramot is le tud adni. De ez az AM3-nál nem kell, hogy instabilitást okozzon a kisebb áram, legfeljebb nem lehet annyira tuningolni a processzorokat, mint AM3+-szal. Kíváncsi lennék, hogy ez mekkora különbséget jelenthet.

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák