Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Crafter32 #21 üzenetére

    pár hónapja használok win10-et, csempét egy helyen láttam, a start menüben, ahonnan először kigyomláltam mindet, majd rájöttem, hogy tök jó gyorsindító felületnek és kitettem oda azt a 10 gyakran használt programot amit használok rendszeresen de a tálcára nem rögzíteném ki.

    tehát mondhatjuk hogy csempe nincs.

    mimimäl design az van, nekem sem tetszik de tulajdonképpen megszokható kivéve azt, hogy minden valahogy bután fátyolos és matt, akárhogy állítom a guit (nagyon nem mentem bele, kerestem valami tropical témát háttérnek meg átszíneztem a tálcát valami winkék-szerűre) ehhez képest a win7 ragyogott.

    visszanézve a win7-re 10-ről már látszik, hogy kicsit tényleg kopottas már a glassy-aero design de szerintem nagyon rosszul újítottak rajta, pont belefutott a fejlesztés egy ilyen flat-homogén minimalizáló trendbe, felültek rá és nem eresztik akárhogy kéri az userbázis egy része.

    át lehetett volna nagyon sok mindent menteni a win7 eye-candy gui elemeiből kicsit modernizálva, frissítve, hiányzik az áttetsző tálca (hiába van rá 3rd party app, az sem ugyanaz, nem is konzisztens és ettől nem lesz egységes a felület) meg attól még hogy flat kaphatott volna legalább egy kis bevilágítás-hatást már nem lenne annyira idegen és indusztriális az egész.

Új hozzászólás Aktív témák