Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mightyazu

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nem akartam új topikot nyitni, általános Samsung Blu-Rayt pedig nem találtam.
    Vettem ma egy BD-ES6000 Blu-Ray lejátszót, a fő szempont a Wi-fis mkv-lejátszás volt, hogy ne kelljen mindig dugdosni a laptopot, ha HD-filmet akarok nézni.
    Mondtam a faszinak a boltban, hogy 720p TV-m van (Panasonic TX-P37X10E), de azt mondta, nem gond, a kütyü automatikusan felismeri az elérhető legnagyobb felbontást és úgy indul.
    Hazahoztam, összedugtam a cuccot, bekapcsoltam, megjelent, hogy "Samsung Smart", majd töksötét lett a képernyő. Kipróbáltam 3 különböző, működő HDMI-kábellel, mindegyikkel ugyanaz. Végigpróbáltam a TV összes HDMI-bemenetét, ugyanaz. Néha fél másodpercre hangyafoci jelenik meg, ha nyomok valamit a távirányítón, de ennyi. Próbáltam betenni egy filmet, semmi nem változott, és még hang sincs.
    Látom a TV-m bal felső sarkában, hogy a cucc 1080i-t próbál ráerőltetni a TV-re, de az nem fog menni. Mintha a két cucc nagyon gyűlölné egymást.
    Van valami ötletetek azon kívül, hogy reggel vigyem vissza? Előre is köszi, ha van.

  • mightyazu

    csendes tag

    válasz Patice #23 üzenetére

    Megoldódott, köszönöm. A következő bekapcsolás alkalmával szerencsére 480-ként lépett be, így át tudtam állítani 720-ra.
    De amúgy is elkeseredtem. A csávó állította a Media Marktban, hogy a cucc kompatibilis Maccel, hát a frászt. Én barom nem néztem meg, hittem neki... Azt hiszem, megy a Vaterára... 2012...

Új hozzászólás Aktív témák