Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joeker67

    aktív tag

    válasz fanderbit #752 üzenetére

    A GPS szerintem programfüggő. használtam más navigációt azzal akadozott, meg belassult, de az iGo most szépen működik. Szerintem a problémás progikat próbáld kiváltani mással. Minden telót be kell lakni, bár ezt lehet, hogy most halaszthatod egy kicsit a frissítés utánra, hogy ne kelljen 2x csinálni.
    Nekem bejött ez a teló, főleg az első frissítés után, mert nálam minden említett probléma megszünt.
    Akkuidő nagyon jó, majd 2 nap, GPS szintén nagyon jó, zene, telefonhang rendben, és a kamera is szép képeket készít (nyilván nem profi fényképezőgépekkel kell összehasonlítani), ami egy átlag felhasználónak bőven jó.Mi megjártuk vele Horvátországot, a Balatont és a kinyomtatott képek is szépek. Video is elfogadható, nyilván nem ezzel fogják forgatni a Mátrix 4-et, de egy horvátországi emléket felidézni tökéletes.
    A családban van utolsó generációs Samsung, ill. iPhone is, de nem nagyon veszel észre külömbséget a képeken vagy a videón és hidd el, azokkal is vannak gondok (főleg az iPhone első beállításánál annyit kellett pöcsölni, hogy az ismerősöm majdnem visszavitte), de azokat nem 40 eFt-ért adják.

    Joker88 várom a visszajelzést erről a folyadékról, én is szemeztem vele, csak félek a leejtésnél nem sokat ér, amit az üvegfólia azért, ha nem is teljes mértékben, de valamennyire ki tud védeni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák