Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [DDAY]F4C3

    tag

    Üdv!
    Nos néhány tapasztalat a készülékről.
    Eddig három Meizu készülékem volt, amit vagy a lányomnak adtam, vagy eladtam. Semmi gondom nem volt velük, így gondoltam veszek egy M6 Note-ot.
    Eustock rendelés, ami másnapra a kezemben is volt. Fekete színűt választottam, bár a kék is tetszett.
    A készülék kívülről rendben van. Kézbe véve egyből érezhető a vaskos akksi. Mivel legtöbbször nálam egy kézben van a készülék, és mivel a kusujjad oldalán pihen a súly egy része - egy idő után eléggé zavaróan nehéz. Bár kétkezes használat esetén is nyomja. Nehéz akksi ellenére a használati idő nem annyira durván kimagasló. Átlagos. A gyorsabb töltés nem rossz. Inkább üzleti fogás és arra jó, hogy baromira oda kellett figyelnem, hogy az M6 Note töltőre ne próbáljak mást dugni véletlenül, mert füst lesz a vége.
    A kijelző rendben van, betekintési szögek is jók. Inkább középszintű a minőség. Fólia alap, mert könnyen karcolódik. Vettem rá üvegfóliát, de a frankó 2,5D ( :)) üveg miatt nem fedett normálisan - ráadásul a telo súlyát még tovább emelte. A szilikon tokkal együtt olyan lett, mint egy fémtömb. Le is szaggattam róla.
    A telo sebessége elsőre rendben volt. Nem atometőmű teljesítményt vártam el, viszont egy idő után (főleg a nyári melegben) szépen lelassult. Képes volt zavaró lomha szintet elérni. Volt olyan, hogy az alkalmazások közti váltás, böngészés, vagy a messenger használata is nehézkes volt. És nem volt tele a memória! Üres volt az SD kártya! Ezt gyári beállítások visszaállítása után is produkálta 3-4 telepített alkalmazással.
    Ja és SD kártya. Igen, nekem sok képem van a másik kártyán, amit bele is pattintottam, de a file-műveletek és a képek - videok közti nezelődés rémálom. 10-15 másodperc kattintásonként. Más készülékben nem volt ilyen gondolom.
    Általános használat esetén annyi gondom volt, hogy néha csak úgy magától kilépett az alkalmazásból (ezt ritkán tette meg, de engem zavart). Sokszor többször kellett nyomkodni egy ikonra, de mintha semmi nem történne. Ez a lassulással párosítva vicces használati élményt eredményezett (mondjuk azt, hogy egyből el akartam adni egy idő után).
    Egyébként a kamera nagyon tetszett, ára is rendben lenne, a rendszer és az egy gombos kezelés és a gyors ujjlenyomatolvasó is frankó.
    A Meizu M5 készülék (ami előtte volt) érzésre jobb volt. Könnyű, fürge stb.
    Sajnos ez annyira nem sikerült jól.

    Tel: +36202955333 ^^ -V.m.L-

Új hozzászólás Aktív témák