Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Z86 #32 üzenetére

    Ezzel én úgy vagyok, ha pedig a Sony Nem kezdi alkalmazni, akkor az Asus sem, ha pedig az Asus sem, akkor az Apple sem.
    Hozzáteszem csak így mellékesnél, hogy ritka egy hulladék az billentyűzet. Most éppen egy ilyen típusú HP ProBook 5310m en gépelek, és hááát... hmmmmm... áááááááá... ééééééé.... ez így, hogy 150 000 Ftért vettem ezt a gépet elmegy egy 550 000 -ezres gépen hogy is mondjam szégyen?
    Valamelyik kolléga említette az üzleti gépeket, na azok a billencsek nem így néznek ki. Lehet is rajtuk gépelni rendesesen, minimális melléütéssel.

    És persze SZERINTEM.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Z86 #43 üzenetére

    Az biztos nem a Corporate Business-ben nem divatoznak, az ergonómia az első, és a használhatóság:

    [link]

    Nem rontják, nem engedi meg abban a kategóriában a gyártók a billencsceket, itt még van célcsoport, aki komolyabb (nem grafikai, video, hang) is használlja anotikat.

    (#44) Xero :

    A 13+ MacBook pro nem sokkal jobba, 250 000 -errel biztosan nem jobb. A kiosztás viszont ugyanaz. És már ott baj van, ebben a kategóriában az érzet másodlagos, a kinézet a lényeg abban esetleg. A Mac billencse jobban le van kerekítve, és a billentyűk "közepe" picit bemart, mélyebb ennyi, de nem akkora a különbség, mint egy komolyabb billencs esetén.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák