Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Üdv!

    Kicsit furcsa lett a címlap, de így elsőre jobban tetszik mint a régi. Szerintem jó lett. Meg kell szokni mint minden új dolgot és kész.

    Gratulálok az eredményhez! :C :R

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    Üdv!

    Egyre többet nézegetem és egyre jobban tetszik az új arculat.

    Úgy vagyok vele, ha állítok/állítanak valamit, akkor megvizsgálom lehetőleg minnél több oldalról. Így képtelen vagyok megérteni azokat akik azt, mondják mennyire zavaros meg nehezen olvasható, meg káosz a címlap...
    Gondolom javarész felnőtt emberek vagyunk nemhiszem, hogy gondot okoz egyszer végignézni az oldalt és kb 2 perc alatt megszokni mi hol van, hogy milyen sorrendben vannak a hírek...stb Akinek ez megterhelő nézegessen képeket.
    Az eddigi hozzászólások akik értelem nélkül fikáztak kb mint a dedóba... Ez nem egy jótékonysági intézmény. Megértem az arculatváltás okát. Fenn kell maradni és ehhez újítani kell. Időről időre változtatni jobbát tenni. Másképp nem megy. Ezt mindenki beláthatja, aki nem azok többnyire mindennapokban is ezt a "ezt használom mert megszoktam, nem baj ha már nem megfelelő..." elvet követik.
    Jó példa erre az öregek akik úgy ragaszkodnak az 50kg-os csillió wattot fogyasztó öreg vacak tévéjükhöz mondván az újat nem tudják megszokni. Hát nem! Nem akarják, és ez nagy különbség.

    Végül pedig nem tudom ez mennyire hiba, de XP SP3 Chrome 4.0.249.78 alatt az új hozzászólás textbox alsó sarkában lévő kis vonalra kattintva ki tudom nyújtani jobbra a dobozt.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Aktív témák