Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz keIdor #9 üzenetére

    Szerintem is... Aktívan forgalmazzák vastag felárral, igenis legyen normális supportja és működjön, ez a minimum...

    Pl. a Z321QU monitorom 230 ropi kizárólag csak azért mert G-Sync-es... Full ugyan ez a monitor XZ321QU néven (FreeSync-el) meg 160 rugó. 70 ezer Ft-ba kerül a G-Sync és nem működik, majd amikor felháborodok rajta akkor még az én kurva anyámat... nevetséges. :W

    Ja és ennek a szóban forgó Acer monitorcsaládnak a forgalmazását is talán ha fél éve kezdték?... Szóval nem arról van szó hogy volt G-Sync X évig, mindenki örült neki, majd leállították a fejlesztését és szépen elérte a termék az "end of life"-ját és nem támogatják tovább. Francokat, ez egy aktívan marketingelt és terjesztett cucc a mai napig, és ilyen nudli supportja van.

    Persze értem én hogy a Microsoft tehet mindenről csak leszarom, a Spring Creator's Update-nek már X hónappal ez előtt voltak insider buildjei amikkel tesztelhetett volna az nVidia, megnézhették volna mi történik az új WDDM-el (DWM-el?) meg a G-Sync-el de fütyültek az egészre, sőt valami olyan analfabéta balfasz gyereket állítottak rá az issue feltárására akinek egy hét (!!) magyarázásba tellett még azt is felfognia hogy egyáltalán mi a probléma... (lásd. 1. hsz. link)

    A fülük botját se mozdítják meg a fogyasztóikért, csak a markukat tudják tartani. Tipikus nVidia. :W

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák