Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gubacsino

    aktív tag

    válasz Tikakukac #40 üzenetére

    Az érvelési hibád: A személyeskedés :))
    "cukorfalat" "humán értelmiségiek" "sokkhatásként érheti őket"

    Vissza az előzőre.
    Ismersz számokat? Arányokat? Százalékokat, a cikk tartalmával kapcsolatban?
    Egyetértek, hogy amit az iparban a gyártás során egyre gyakrabban elkövetnek, az néha egyből ipari hulladék. Ami nem lenne baj, de el is akarják adni. Ezen jogosan akad ki bárki más is. Azzal is, hogy ezt megtehetik arról "mi" fogyasztók tehetünk. (Apple akku botrány?) Voltam már ilyen üzletnek a rossz oldalán én is.
    A hiba, azzal van, hogy hamis képet festesz. Elfogadom igaznak a személyes tapasztalataidat, de pálcát törsz, és összemosod a történéseket. Olyan állítást sugallsz, mintha a cikkben szereplő gyártóra is igazak lennének állításaid.
    100% ban elégtelen Wifi modul = 100% hibás joycon-nal? Közvetlenül persze nem ezt mondod, de szövegkörnyezetedből ez jön le.
    40M eladott példány a Switch-ből. Ebből tudod mennyi volt a hibás netes panaszok alapján?
    Nem rendelkezel számokkal. Az N meg nem árulja el. De ha vissza is hívják a Switch Lite-ot, mint az S Note-ot anno, az akkor is a jövő lesz. Messze nem ez a helyzet, bár még lehet, de ne állítsd be hasonlóként, konkrét tények ismerete nélkül. Érzésem szerint, bár jogos a felháborodásod, de kicsit túlreagáltad a dolgot a cikk alapján. Olyan mintha az összes ilyen jellegű sérelmedet most vezetnéd le. De megbocsátunk, biztos nehéz heted volt, valahol ki kell engedni.

    (Lehet keresni, az érvelési hibámat - megkaptad rá az esélyt, elég hosszú lett. Segítek! A zárójel előtti mondat is személyeskedés, pont olyan amilyeneket használsz.
    De lásd kivel van dolgod, adok neked esélyt még cápakeksz. ;)
    Azt írod szervizben dolgozol/dolgoztál. Szóval te is olyan utcaseprő vagy/voltál aki azt kívánja bárcsak ne szemetelnének az emberek? Nekem meg bringaszervizes ismerősöm mondta, ha megkérdezik milyen bringát javasol, kapásból az esőre olvadó áruházit mondta. Persze után elmondta miért.)

Új hozzászólás Aktív témák