Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keksz03

    senior tag

    válasz LK #153 üzenetére

    **** nézegetheted az IPON-on mi mennyibe kerül, de értsd már meg h ők döntik el melyik terméken mennyit akarnak keresni!!! ezért is írtam nagyker árakat! hiába van 5000Ft különbség a 2 termék között, az nem azt jelenti h nem egy áron szerezték be...mondhatom azt h a GTX460 kapós, kicsit magasabb áron adom vagy akár azt h a HD6850 de jó kis kártya engedek az nvidiához képest had vigyék mint a cukrot mert ugye sok kicsi sokra megy! gondolkozz már ember mielőtt hülyeségeket beírkálsz! a fogyasztás és a tuning növekedés között pedig nem lehet párhuzamot vonni mert a 30% tuning nem 30% fogyasztás növekedés! nekem húzott GTX 460am van ráadásul a Sonic Platinum ami 675/3600 helyett 800/4000en megy és alig fogyaszt többet! meg aki 50-60ért vesz VGA-t az nem szokott nagyon watt-okon izgulni! nekem is fontos a fogyaasztás mert nem tekinthetek el tőle, de nekem megérte! de akkor te vegyél radeon-t senki nem fog lebeszélni róla...

    [ Módosította: KrAt ]

    Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

Új hozzászólás Aktív témák