Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Moken13 #72 üzenetére

    Sorozatok epizodonkent 200-500MB korul mozognak. Ha 4K-s felvetelt nezel a tableteden, akkor meg is erdemled a szenvedest :)

    Vonaton (nalunk legalabbis) van Wifi, szoval itt megoldhato.. Nemtudom otthon mennyire van kiepulve.

    En ha nekiallok sorozatot nezni nem tudok vegigulni egy egesz szeriat, sot altalanban a 2. Epizod utan megunom es csinalok valami mast.
    Nem hinnem, hogy ondulas elott nem keszul fel valaki filmekbol.. Valahanyszor utazunk alar geppel akar vonattal, kocsival barmivel, gondolskodom arrol, hogy legyen film, letoltom a felhobol vagy iTunes-rol lehuzom.
    Nincs gond.
    Hotelekben pedig van ingyen wifi.. Az elmult 6 evben nem voltam olyan hotelben ahol nem lett volna free wifi.

    Szerintem baromsag errol vitatkozni, masok a felhasznaloi szokasaink, igy teljesen ertelmetlen vitatkoznunk ezen. En tiszteletben tartom, hogy szamodra fontos a mem kari, en mar mem kari nelkul elek 2007 ota (az elso mem karis telefonom valamikor 2002-ben vettem) es meg 7 ev utan sem hinayzik. Valahogy mindig sikerul megoldanom, minden erofeszites nelkul.. :)

    En megtapasztaltam mindket oldalt es nem olyan veszelyes mem kari nelkul elni mint hiszed:)szerintem te is tulslned.. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák