Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96302336

    törölt tag

    válasz buvartacsko #35 üzenetére

    Nem tudom. Még sosem voltam olyan rossz állapotban. :)
    Egy indokot mondj erre a szerkezetre, hogy miért olyan jó? Üzemidőben a béka segge alatt van a normálisabb BT fül, vagy fejhallgatóktól. Kinézet? Már írtam a kilógó tampon hasonlatot. Innováció? Ezer és egy gyártó előzte meg ebben a full wireless kialakításban, ráadásul normálisabb kinézettel. Hangminőség? Az biztosan jobb, mint a linkelt kínai hipercsoda. De nem biztos, hogy jobb, mint a komolyabb gyártóké. Az a nagy baj, hogy ennyi pénzért kapni sok más konkurens gyártó BT fülhallgatóját. Igen vezeték köti össze a legtöbbet, néhány hasonló kialakítással találkozni csak. Pl. Jabra, onkyo, stb... Ez az egyetlen hátrányuk. De kárpótol az üzemidő. És nem fog megesni az, ami már meg is történt, hogy keresett lett a fél pár airpod, mert kiesett, elveszett, beleesett a csatornába véletlenül, vagy eltűnt a dokkoló. De ugyanúgy tudom mondani a többi full vezeték nélküli cuccokra, hogy az átlagnál is jobban kell vigyázni rájuk, mert nagy az eltűnési faktoruk. A cool faktoruk ezeknek a holmiknak maximum egy hét, utána a mindennapi használatban jönnek a nyűgök, akárcsak a sima vezetékes fülhallgatóknál a kábelgubanc. Csak itt a töltés elfelejtése pl.

Új hozzászólás Aktív témák