Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NdF

    csendes tag

    válasz DFB #16 üzenetére

    A wifi-t majd letesztelem. Én mindenképp az alacsony feszültségű i7-es procival szerettem volna. A JV-ben valóban felesleges szerintem is a 4 magos. Bízok benne, hogy ez nem fog megfőni. :) Én is sokat agyaltam a Dell és e között, de ugye a wifi gondok kicsit elijesztettek. A Dell fényes paneles, de érintő kijelzős, én nem szerettem volna tapicskolósat eleve. GT 750-es vidkari van benne, ebben viszont csak 745-ös. Viszont a port kiosztása sokkal jobban tetszett, mint a Dell-nek, itt a legtöbb dolog bal oldalt van, a Dell-nél meg pont az egerezős kezednél jobb oldalt... Mondjuk ezek csak ilyen kis dolgok. Ugyanakkor az Asusnak csak 2 év garija van, míg a Dell-nek 3 év. Szóval volt elég sok pro és kontra. :) Végül maradtam az Asus mellett. Az Y50 elvileg teljesen fém házas lesz, de nem tudom hogy abból milyen kijelzős verziót lehet majd elérni. Nekem a 4k felbontás már kicsit feleslegesnek tűnik. :) Másik kérdés hogy mikor fogják behozni, mert az N550-es sorozatra is nem keveset kellett várni szeptember óta, mióta beharangozták. Még az Y501-el szemezgettem, de gyakorlatilag megfőzi saját magát.

  • satz18

    őstag

    válasz DFB #16 üzenetére

    Ha olyan TN lesz, mint az y580-ban, akkor nincs okod az aggodalomra. A tabletem, és gondolom sok másik IPS panel is megirigyelné azt a TN-t. Meg az asus inkább multi, ahol IPS a trendi, a lenovo meg inkább gamer ahol meg ugye a TN.

    Asus G513QY, Samsung A52s 5G

Új hozzászólás Aktív témák