Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibaimp

    nagyúr

    Poénból megnéztem, az ipon.hu oldalon az első elérhető Celeron 19290 Ft a G4920 3.20GHz 1151 300-as csipszetes cpu. Viszont AMD részről, és itt komolyan elcsodálkoztam, az első cpu A4-3300 2.50GHz FM1 nincs 4000Ft! Az komoly...

    Más téma, nem is hallottam erről a foglalatról, FM1?? Mondjuk ez az én szegénységi bizonyítványom, de ennyiféle amd foglalat létezik? Én azt gondoltam, hogy az Intel kavar, de ez ami az amd részéről van, szintén itt az oldalon az első ~20 cpu-nál a foglalatok: FM1. FM2, FM2+, AM4, AM1, AM3+ -- komolyan mint valami rádióállomás. (és akkor még az általam is ismert nagyobb cpu-k foglalatai nem is szerepelnek).

    szerk:
    Kedves PH: Nem kellene erről valami jó kis CPU teszt az alsóházból, mert ember legyen a talpán aki ezeken elmegy. És biztos nem én vagyok egyedül, aki szívesen olvasna egy ilyet, hogy akkor most hogy is áll ezen része a cpu részlegnek.

    [ Szerkesztve ]

    A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

  • tibaimp

    nagyúr

    válasz Dilikutya #6 üzenetére

    Tudom nagyon jól, hogy az Intelnél is van ennyi féle, sőt ott még tudni kell azt is, hogy a régi 2011 nem kompatibilis a 2011v3-al illetve a 1151 300-as csipszetes cucc nem megy a 1151 200/100 csipszetes cuccban (a mókolást most hagyjuk :) ), szóval...
    Az amd foglalatokkal nem vagyok tisztában, de a sokfélesége akkor is meglepett. Mondjuk az gondoltam, hogy régiek.

    Viszont egy teszt jó lenne akkor is itt a ph-n. Biztos nem lennék vele egyedül, aki szívesen olvasná.

    A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

  • tibaimp

    nagyúr

    válasz Z10N #33 üzenetére

    Biztos így van, de mint említettem nem ismerem az amd vonalat. Az Intelt annál inkább, és mint írtam, ott van "kavarás" rendesen, főleg most a 300-as csipszettel.
    szerk: és gondolom ezek nem átjárhatóak, vagyis nem pakolható egyik cpu a másikba, mert a lábkiosztás is más.

    A másik dologban a TR4-re gondoltam. Azt ismerem, mert többet olvastam róla.

    [ Szerkesztve ]

    A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Új hozzászólás Aktív témák