Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    Hát azért kolléga pedig nem mond nagy hülyeséget.
    Valóban foglalkozni kell a készülékekkel.
    Öreg motoros vagyok egyébként is a Xiaomi markában , most éppen note 9 prot használok.
    Out of box 3 dolgot kellett megoldani : quick toggles bug (adb módszer ) kamera néha nem indult (adatok törlése)
    Illetve gyenge és hektikus akkumulátor üzemidő : mishare illetve pár dolog tiltása.
    Illetve néha kéri a rebootot mert pl nem megy a felemeléssel kijelző bekapcsolás .
    Ettől függetlenül jó telefon, szeretem de valóban kell foglalkozni vele . Drágább kategóriában ez nem elfogadható. (Van tapasztalatom bőven más márkákkal is )
    Kiegészítőkkel mondjuk elégedett vagyok maximálisan.
    Az meg igenis releváns hogy a mi fórum xda stb tele van bugokkal amik le vannak írva feketén fehéren, és igenis joga van az embernek ez alapján is véleményt formálni , mert le van írva foglalkoznak vele a fórumok a bugfixel.
    Ergo sok sok honfitárs illetve külföldi user tapasztalát hazugságnak veszítek.
    Ettől függetlenül még mindig többet ad ez a márka mint a hasonló árú egyéb gyártók,de kolléga véleményét meg tudom érteni. Aza baj hogy pár user olyan szinten elfogult hogy igazából majd erre a kommentre is jön hogy nem igy van stb stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák