Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Tanisz #6 üzenetére

    Kb minden...

    Beállítom azt, amit Win8.1-en, azon megy simán, 10-esen folyamatosan hitelesítési adatokat kér....

    Mindent ugyanúgy csinálok, és mégse akar jó lenne.. Sokan küzdenek sajnos vele.

    - Jelszavas védelem ki.
    - Fájlmegosztás be.
    - Mappára rámegyek, megosztás, Mindenki, kap teljes jogot, hálózaton megtalálom a gépet, rámegyek, és hitelesítés....

    Ha beállítok, akkor se, ha nincs akkor se...

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • sb

    veterán

    válasz Tanisz #6 üzenetére

    Én az elején váltottam 8/8.1-re, 10-re is. Igazán nem értem ezen kívül mi bajuk sokaknak vele, de a hálózati részbenén is belefutottam 2 orbitális sz*pásba a nagy update-ek után.

    Az egyik ez a sima SMB megosztogatás. Utánaolvasva rengetegen szívtak vele és valós hiba. Kivették az 1.0-át, elb*szták a master browser kezelést, stb... 3/4 éve még sehogy nem sikerült összehozni csak és kizárólag router MB beállításával. A homegroup-ot már megölték, nincs köze más felsorolt problémához sem.
    Ma már jobb a helyzet, jó ideje nincs gondom vele. Annyi maradt, hogy a névfeloldás akadozik, ip-vel viszont mindenki lát mindenkit.

    A másik "kedvencem" a hálózati protokollok vagy portok elhalálozása update után. Ez nem tudom pontosan mi volt, sokan írnak róla, de semmi értelmeset nem találtam. A lényege, hogy boot után volt háló majd egyszer csak nincs mondjuk web... vagy leszakad a google drive, hangouts, akármi... a lényeg, hogy így egyesével. Egyik már besz*rt a másik még megy 10-20 percet. Utána a köv. is elszáll. stb... Nagyon kellemes hiba. Driver reinstall, adapter, ipv4 reset, network reset, win10 reset... néha kicsit jobb lesz, 1 hétig semmi, aztán visszatér.
    Nekem kb. 3 havi backupom van a rendszerről, abból bármit visszarakva 10-15 próba után sem sikerült soha eljutni a jó update-ig. Reinstall oldotta meg.

    @Duliee
    "Jelszavas védelem ki": Itt a bekapcsolás a célszerű. Vmi volt, hogy addig nem mentek az admin share-ek vagy hasonló. Már nem emlékszem.
    Ha elérés a gond akkor ip-vel próbáld meg.
    szerk: Vagy a hitelesítés a gond? Én csak jelszóval próbáltam, ahogy fentebb írtam ez több helyen amúgy is ajánlott volt. Viszont beírva/mentve soha nem kellett többet megadni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák