Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peak

    addikt

    válasz Xero #299 üzenetére

    hát akkor ez epic fail! mammutban a tabletek olyan mocskosak voltak mint állat.

    a saját tabletemről DIREKT nem szedtem le a matricát, mert IGY AKARTAM, és NEM takaritgatom 0-24, mivel normál fénynél NEM látszik az ujlenyomat, csak a vakunál :D.
    De biztos ezzel is rohadtul tisztában vagy, mert olyan állati okos apple felhasználó vagy. Ja és én kérek elnézést.

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

  • pakriksz

    őstag

    válasz Xero #299 üzenetére

    Tényleg elég kispályás vagy ahogy írják :)
    "Harmadszorra: Volt kezedben iPhone 4/4S és mellette iPad1/2? Nem?"

    volt, de kösz hogy megmondod mi történt velem. (sajnálom(?) de nem lettem hívő ettől sem)

    "A véleményedet a TN paneles 19-es monitorodra alapozod? "

    Hol is írtam hogy TN monitorra alapozom? Mert beírtam egy monitoros példát (és írtam autósat is és videokártyásat is egyébként), hogy érzékeltessem miről szól ez az egész felbontáshiszti?
    Hát igen ebből látszik hogy kötözködsz.
    (egybéként miért is ne lehetne TN panelra alapozni a felbontás szükségességének kérdését? valahogy ez is homályos nekem)

    De valamit nem tudok megérteni a gondolatmenetedből.
    Tehát arra akarsz kilyukadni, hogy TN monitornál nem látom azt hogy kevés a felbontás akkor mondjuk IPS-nél látnám? Nem érzed ezt egy kicsit furcsának? ez azt jelentené hogy az ips rosszabb minőségű mivel több hibát látni mint tn-en, ami elég fura lenne ;) Jó persze ebbe nem gondoltál bele, hiszen a lényeg megint csak a kötözködés volt.
    Amúgy az én monitorom köszöni szépen el van a 178 fokos betekintési szögével. Máskor kérdezz mielőtt kötözködsz, mert a találgatásnak csak selfowned a vége...

    Most menj a moderátortopicba és jelentgessed azokat akik nem értenek egyet veled, úgy mint múltkor egy másik topikban, hátha most sikerrel jársz.

    [ Szerkesztve ]

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

Új hozzászólás Aktív témák