Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • farla80

    csendes tag

    válasz eninek #2879 üzenetére

    a történet vége: Hülyékkel nem érdemes vitatkozni. Ha,vitatkozol velük akkor csak lesüllyedsz az ő szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal.

    Röviden:
    Ott tartottunk, hogy írtam nekik hogy Magyarországon élek és nem annyira jól sikerült a javítás mert sérült a kijelző és a ház közötti rész mintha nem megfelelő módon szedték volna szét.. Ebből lett pár levéláltás hogy biztos a szállítás meg anyámkínja, amikor küldtem fotókat a kibontásról, meg mondtam hogy van videó is akkor elfogaták hogy tényleg ők rontották el és akkor cserélik a készüléket... Sajnos ennek a módjáról semmi értelmes leírást nem adtak... csak hogy 2 módja van vagy elviszik az enyémet és majd egyszer kapok vmi másikat vagy hitelkátyát megterhelve kitudja mennyivel majd küldenek vmit és majd ha megkapták az enyémet akkor vissza kapom a pénzem. Belementem az első forgató könyvbe, írtam hogy még mindig Magyarországon vagyok semmi visszajelzés. Majd egy új ember írt hogy jó hogy az első megoldást választottam akkor adjam meg a címem... elküldöm neki... Jön e levél hát de te Magyarországon laksz ott nem cserélünk.... Mondom ezzel kezdtem többször jeleztem, erre ők nagyon sajnálják de nem lehet, csak németországi címről...
    Itt engedtem el 3 heti levelezés után... semmi kedvem visszaküldeni megint mailboxde mai napig nem árulták el új, javított vagy kitudja milyen készüléket kapnék
    Értem én hogy én mentem pofonért hogy német címen rendeltem meg nem támogatott ország vagyunk, de az ügyfélszolgálat töketlensége és a hozzáállása elég rémisztő a további telefonválasztásoknál... Aki azzal jön hogy miért nem MM-nél meg Alza-nál vettem... a nap végén ugyanott javítják lengyel testvérek és nem biztos hogy jobb minőségben javítják (reddit is tele van lengyel szervíz gyalázásával sajnos) Azt hogy kivel veszekszik az ember hogy nem lett jó meg szinte mindegy.. szóval a google customer care óriási csalódás... addig vagy fontos míg megveszed a terméket utána old meg... ja nem tudod...

Új hozzászólás Aktív témák