Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusher4587

    tag

    Hat, en idaig remenykedtem, de kicsit csalodtam, es mar banom, hogy nem vettem meg sokkal korabban az X-H1-et...
    Csak a varhato szintet hozta (miniatur X-T3), de semmi pluszt nem ad, sot, a kezeloszervek atalakitasa nalam nagy minusz. Nagyon rossz velemennyel vagyok a joystick-okrol, szerintem nem letezik olyan, amelyik tartosabb lenne egy D-PAD-nal. Kesztyuben sokkal nehezebb is hasznalni.
    Ertem en, hogy az uj proci es szenzor birja, ezert ez is kepes 30 kepkockara elsotetedes nelkul, de ha a felso kategoria fele akarjak terelgetni az embereket, akkor ezt nyugodtan lekorlatozhattak volna pl. 15-re, helyette idojarasallosagot epithettek volna be! Az egyszeruen kotelezo szamomra minden gepnel, amit nem muteremben hasznalnak!
    Ebben pont a Fuji a legjobb, baromi szivosak a vazaik, meg a WR objektiveik, nevetseges, hogy ilyen uzletpolitikabol kihagyjak abbol a gepukbol, amivel a legtobb eladast erhetnek el, igazi "nep-fenykepezogep" lehetne belole.
    A kijelzo oldalra donthetosegenek eltuneset sem ertem, ez is egy nagy minusz pont reszemrol az X-T30-nak, idaig ez is egy kellemes funkcio, nagy piros pont volt a Fuji-nak.

    Az teljesen ertheto, hogy az IBIS kimaradt, mert azzal oriasi konkurenciat jelentene az osszes eddigi modellnek, raadasul a Fuji mondta azt, hogy a stabilizatoruk egyelore tul nagy, es remelik, hogy a jovoben talan sikerul lekicsinyiteni, es kisebb vazakba beepiteni, ez viszont egyelore nincs a lathataron, es megmarad a H sorozat privilegiumanak.
    Mondjuk engem nem zavar, nekem tetszik a H, a pici kezeim ellenere nekem az a nagyobb vaz sokkal kenyelmesebb, es hat azert valljuk be, a piacon ez az egyik legdurvabb, leghatekonyabb stabilizator, Sony-val osszevetve az X-H1 videoit Eg es fold a Fuji javara... :U

    Si vis pacem, para bellum!

Új hozzászólás Aktív témák