Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenox

    veterán

    válasz Upo #42 üzenetére

    En amugy azt, hogy az apple design es marketingosztalya kiszabott jo munkat vegzett, le a kalappal elottuk, es emellett lehet, hogy a mernokok is, bar azt nem latom at, ugy ertem, vagy lehet ennel szignifiaknsan hosszabb uzemidot hasonlo feature settel elerni, vagy nem, amugy altalaban nem hulyek dolgoznak az applenel sem, ugyhogy valoszinubb, hogy jo munkat vegeztek a mernokok. Ha a usernek ez kell...

  • Malachi

    addikt

    válasz Upo #42 üzenetére

    a kutya ott van elesve (és ezt mindig, mindenki elfelejti), hogy nem vagyunk egyformák, és ehhez ebben az esetben az ország egyre rosszabb gazdasági helyzete is társul. oké, oké, rövid üzemidő, ki tudja mi lesz még ebből, bumszli is kicsit, nem kéne - de ha annyit keresnék, mint egy német, vagy amcsi átlagpolgár, akkor szerintem szemrebbenés nélkül vennék egyet, mert miért ne.

    én nem akarok itt erkölcscsőszködni (hu, de fura szó), de soha nem értettem, miért kell degradálni bárkit, aki más szempontok alapján vásárol, mint mi. ideje lenne már leszokni arról, hogy a használati tárgyai alapján ítélünk meg bárkit. ez van, ennyit tud, ennyi az ára - van aki azért veszi meg, hogy villogjon vele (de ő minden mást is azért vesz meg, hogy villogjon vele és valószínűleg nem múlt el 18), más meg kíváncsi rá, hogy milyen és van rá pénze, stb, stb, stb... de, hogy máris minden Apple vevő hülye legyen, és megvezetett birka és ki tudja még mi... szóval fura ez.

    na, hát csak ennyit akartam, nem kell nagy feneket keríteni neki.

Új hozzászólás Aktív témák