Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalikiraly

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz pengwin #49 üzenetére

    Amm sajnos asztali gépet, otthon nagyon nincs lehetőségem elhelyezni, ellenben meg nem is szeretnék már. Tegnap este több dolgot is beállítottam az új Win10 ben amitől jóval gyorsabb lett a gép. Így egész jó. Nem mellé hanem helyette lenne nyilván. Szóval meggondolom még, ha már így győzködtök azt az SSD re váltást.

    Néztem is SSDt és kíváncsi vagyok mit gondoltok.
    Ugye 128GB nekem aztán röhögve, úgyis az otthoni serveren van a cuccok java. Plusz van egy rack ben egy 1 terrás arhiváló vinyóm.

    Nos a két SSD az egyik a
    Kingston 400 as a másik meg WD Green.
    Pát forint az eltérés köztük, azt mondják a WD Green ben nincs gyorsítótár, de a HDD től ígyis jóval gyorsabb.

    Engem az érdeklen őszintén, hogy mit javít pl az akkumulátoros üzemidőn az SSD?

    És még egy kérdés illetve észrevétel a részemről. Nagyon régóta notijaim vannak, voltak.
    Az MSI vel fura tapasztalatom van. Ugyanis Gamer notiban sokan istenítik, de nekem az a tapasztalatom, hogy hűtésileg baromi rosszak voltak régebben az MSI gépek.

    Ez előtt egy napig volt egy Lenovo notim, ami úgyszint 17 coll és AMD E2-9000 volt benne. De visszavittem mint a szélvész, mert a hűtőventije állandóan ki és bekapcsolt 5 másodpercenkétn kb 3 ra. Hát engem meg az idegbe kergetett. Ennek az Asusnak folyamatosan megy a ventije, igaz hogy hideget tol ki...

    Ja és az 1600x900 nekem untig jó, se nem szerkesztek fotót se nem HD meg hardcore gamer nem vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Új hozzászólás Aktív témák