Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz joey04 #44 üzenetére

    Megmondom őszintén, komoly gondban vagyok, és jórészt éppen az Omnia miatt. Én használok PDA-n WM-et, és szeretem, de a telefonom egy Nokia E51. Ezt is szeretem, de mindenképpen érintőkijelzőt szeretnék már a következőre, méretben valahol a kettő között (az E51 mérete jó kompromisszumos alap, amennyiben egy nagy kijelző az egész), viszont a Symbian fejleszthetőségével nem vagyok elégedett, különösen a hitelesítési és aláírási problémákkal. Omnia (illetve WM) mellett szól pl az iGo is, amiről semmiképpen sem szívesen mondok le, éppen ezért ha ismét Nokia telefonom lesz, akkor maradnia kell a PDA-nak navi funkcióval. N97 megintcsak nagyon tetszik, miután minap valaki linkelte, de az meg nagyon nem az én pénztárcámhoz lesz mérve, attól tartok. :(

    Megértem, ha valaki hűen kitart a symbian mellett, és soha többet nem akar mást, de egy átlagos, vagy valamivel az átlagosnál talán hozzáértőbb felhasználónak komoly dilemma, hogy maradjon-e ezen a platformon. Ezt a Nokia is belátta, ezért a sok újítás, de évekkel vannak lemaradva az érintőkijelzős technológiával, a kapcsolódó szoftverekkel, tartalmakkal, és ezt nagyon nehéz lesz behozni.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz joey04 #54 üzenetére

    Az, hogy kinek mi a legjobb választás, az telefonoknál különösen rettentő szubjektív szempont. A sokat sztárolt kaisert pl elismerem zseniális készüléknek, de a mindennapokban képtelen lennék használni, pedig WM-es. Egyszerűen bumfordi, és sehogyan sem áll kézre, és talán épp a személyre szabott ergonómia a legfontosabb ezeknéla készülékeknél. És örüljünk neki, hogy ennyi féle készülék van, no meg annak is, hogy a Nokia is szép lassan felzárkózik a mezőnyhöz.

    Én meg megvárom, hogy mennyit kérnek egy N97-ért, hátha... No meg hogy egyáltalán miylen élőben, mert képek alapján azért nemigen lehet eldönteni, hogy musthave, vagy csak fotogén.

    Aztán legfeljebb megnézek egy Tube-ot és egy Omniát is, és próbálok hosszabb távú tapasztalatot szerezni velük. Szerencsére nem sürgős a dolog, jól megvagyok az E51 + PDA kombóval egyelőre.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák