Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoldhandRent

    őstag

    válasz fatpingvin #25 üzenetére

    milyen saját szempont ? ez közös érdek... épp a te retro 32 megás szempontod az, hogy miért nem használható még ma is AGP kártya... minek akarnál olyat ? mert van, és inkább sanyargatod magad azzal, minthogy vegyél használtan egy 960-at ?
    Ha bejön a PCI 6 és nem lesz visszafelé kompatibilis, senki nem fog majd a fejedhez fegyvert fogni, hogy márpedig meg kell venned! Ott lesz a lehetőség korábbi HW-t venni újonnan, vagy használtan. Nem kell összelegózni a régi cuccokat a modernekkel.
    Ha munkára kell, visszatermeled az új proci mellé kötelező új VGA árát, ha meg hobbi, akkor meg ott a döntés lehetősége.
    Nekem is van egy 512-es NV kártyám, igaz az mÁr PCI csatolós mégsem azt használom, mert nem vagyok idióta.

    mert, hogy mondod mikor maxon "járatod" ?
    "2. (ritka) Kihajt vmit: egy hajtásra kiiszik vmely italt, vmely ivóedény egész tartalmát; felhajt vmit.  Kihajtom egy cseppig borát A telt üvegnek. (Petőfi Sándor)"
    "8. tárgyatlan <Személy> kocsin, autón ülve úgy hajt, hogy kijut vhonnan. Kihajt az udvarból, egy mellékutcából. Kihajtott a Zugligetbe.  Felszerszámozta a lovait, nem szólt semmit, felugrott az ülésébe s kihajtott a faluból. (Jókai Mór)"
    stb
    meghajt, kihajt-> kihajtja belőle a maximumot..palánta vagy már te :U

    zártam a témát veled, maradjunk a gyertyánál meg a lovaskocsinál ! :R

    [ Szerkesztve ]

    -

Új hozzászólás Aktív témák